חפציבה
זר אביב
Heftsiba - Flutes from the Mediterrane
קונצרטים ומופעי חלילים
ישראל
+972 50 5745636

Meditation Concert - Flutes and Wind  

 

קונצרט מדיטציה - "חלילים ורוח "

 

 הזמינו עכשיו את המופע המרומם את התודעה :050-5745636

 הזמינו את האלבום המדיטטיבי "חלילים שמימיים": flutediva@walla.com

 

נשמתכם תרחף מעבר למרחב, לדמיון ולזמן אל ריח תרבויות עתיקות ותמצא דרך למציאת שקט פנימי עמוק . נגינתה המרפאה תפתח לכם את צ'אקרת  הלב ומרכזי האנרגיה בגוף באמצעות תדרי החלילים השונים אותם אספה במסעותיה בעולם לצד דמיון מודרך מעצים ונשימה.

חפציבה היא חלילנית קלאסית מלאת אהבה רוחניות ונשיות, ששורשיה טמונים בתימן ובצפון אפריקה ואלגי'ר, יוצרת אצל המאזין זכרון קדום מכשף של חלילים ומרטיטה את הלבבות  עם היופי הנשגב והנשמה  הספיריטואלית החודרת של החלילים. החוויה מטובלת בדימיון מודרך בהשראת סיפורי חליל עתיקים , אלים ובנות ים מהמיתולוגיה ,טכסים מהתנ"ך ועד נופים של תרבויות אבודות.

 

 

 

בשנים האחרונות חפציבה מעבירה את מדיטציות החליל שלה בפסטיבלים רוחניים , בארגונים שונים , בקהילות רוחניות כמו טלוס ישראל, המרכז לקבלה ביפו ,  ארגון מעגלי הנשים הישראלי , מופיעה לצד מורים רוחניים ישראלים ובינלאומיים וכן בסלונים הפרטיים.

 

חפציבה משלבת בעבודתה את ההיבטים הרגשיים והאנרגטיים שרכשה בלימודיי המוסיקה הקלאסיים הקונבנציונליים עם הרוחניות שנמצאת בעומק צלילי החלילים. לצד אלבומיה הקונבנציונליים ב 2008 הוציאה לאור אלבום מדיטטיבי לריפוי ורגיעה  " חלילים שמימיים"  שיצא מאז במהדורה שניה . בהמשך הקליטה קטעים נוספים בהם היא עושה שימוש בקונצרטים המדיטטיביים.

 

ביצוע מהפנט של יצירותיה המשתמשות בדימיון מודרך מינימליסטי וצלילים רכים המכוונים את ההכרה לדימויים אנרגטיים פשוטים , ניתן להיכנס למצב מדיטטיבי עמוק ביותר ולחוות מראות, צלילים ותחושות שאין אנו יכולים לחוות במצב ערנות רגיל.

 

הריפוי באמצעות צלילי החליל של חפציבה הוא מאוד עוצמתי ומוביל למדיטציית טרנס עמוקה וגוררת אותנו לשלווה ורוגע עילאיים, ריכוז, מיקוד ומיצוי עצמי. ריפוי כזה בחליל ובצליל בכלל הינו תחום עתיק מאוד והיה רווח לפני אלפי שנים אצל עמים עתיקים אצלם השימוש בצליל היווה דרך מאוד מקובלת לטפל בבעיות של הגוף הנפש והרוח.

 

מאזיניה מדווחים שהם חווים שחרור רב המגיע כאשר מתמסרים  עמוק אל תוך המדיטציה עד למצב של רפיון ורוגע, פתוחים לקבלת רטט האנרגיה שמפיקים צלילי החליל העולים וחולפים דרך מרכזי האנרגיה שלנו.

 

הצלילים שמפיקה חפציבה הינם צלילים הרמוניים שמפיקים בנוסף לתווים גם צלילי אוורטונים לכל חליל בו היא משתמשת יש תדר אחר. חלקם גבוהים , חלקם נמוכים מאוד, רטט זה של צלילים יוצר תנועה ותהודה הרמונית בתוך הגוף הפיזי 

שיוצר בעצמו תנועות עד שהמדיטציה הופכת להיות ריקוד הרמוני של צלילים רוטטים  והגוף חוזר בעקבות השמיעה של צלילים אלה לאיזון ולהרמוניה. 
 

 

היות שהחיים מזמנים לנו התמודדויות רבותת,קשיים ומצבי לחץ שנאגרים בגוף שכבה על גבי שכבה ומעמיסים על המערכת הרגשית העצבית והפיזית,חשוב להקשיב לעצמנו, לאזן, לעבור תהליכי קתרזיס מבוקרים על מנת לשחרר את אותם עומסים וטראומות כך נמנע התפתחות של כאבים ומחלות בגוף שלנו ובנפשנו.

 

 

   "ויהי כבואך שם ופגעת חבל נביאים יורדים ולפניהם נבל ותוף חליל וכינור והמה מתנבאים "... שמואל א' פרק י פסוק ח'.

 

 

צילום : אדי שטרן

 

 

 

The Einciant Flutes By Heftsiba
Hipnotic Desert By Heftsiba
Hindu Flute By Heftsiba
Waves by Heftsiba
The Tempel by Heftsiba
Sugestia by Heftsiba
Dubey Flute by Heftsiba
ShoShanim
The Camel Journey by Heftsibaלפרטים והזמנות מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם